Astrální cestování

21. srpna 2011 v 19:25 | Untitled007 |  Astrální cestování


Astrální cestování je jev, kdy dochází k oddělení astrálního těla od toho fyzického. K tomuto stavu dochází při bdění, či spánku. Avšak naše vědomí, pocity, instinkty i životní energie zůstává v astrálním těle, zatímco fyzické tělo lěží ve strnulé pozici.

Pokud k tomuto stavu dojde, vaše astrální tělo se pak může pohybovat kde jen chcete. Stačí jen na ono místo pomyslet a jste tam. Podle mystiků existují světy a dimenze o kterých ještě prozatím nevíme.

Spoutu "cestovatelů" tvrdí, že ve svém astrálním těle navštívily vzdálené země, ale třeba i jiné planety, či reality.

Na internetu i v různých knihách najdete návody, jak cíleně vyvolat astrální cestování a zažít tak tuto mimořádnou zkušenost. Podle všeho však stačí, když je člověk hodně uvolněný, zapomene na své fyzické tělo a "přestane" myslet.

Jestli si ale myslíte, že je to lehké, mýlíte se. Vaše první astrální cestování bude probíhat v bezprostřední blízkosti vašeho fyzického těla. Ti zkušenější pak mohou navštěvovat různé místa.

Tento jev je prozatím vědecky neprokázaný, ale svědectví lidí mluví za vše.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Stalo se Vám už někdy něco takového?

Ano
Ne

Komentáře

1 RickyRof RickyRof | E-mail | Web | 13. července 2018 v 3:49 | Reagovat

Среди элементов для монтажа съемной опалубки есть щиты прямой и угловой формы, детали для изготовления перекрытий, колонн и других объектов. Применяя данные элементы, строители могут воплотить в жизнь любые архитектурные задумки. Особая разновидность – это опалубка http://builderbest.byethost7.com/ скользящего вида, которую используют для отливки пустотелых конструкций. Материалом для изготовления съемной опалубки выступает фанера или металл, причем и тот и другой вариант имеют свои характерные черты. Так, металлические щиты способны выдержать более 250 циклов заливания бетона, однако монтировать и разбирать их сложно.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama